• o nás
 • kontakt
 • ordinace
 • homeopatie
 •   akupunktura/EAV
 • ABI
 •  


  MUDr. Jaromír Čech

  lékař pro dospělé, internista

  SALUS AEGROTI - SUPREMA LEX


  LÉKAŘ

  MUDr. Jaromír Čech
  narozen 1958 v Ostravě

  Studium
  Studium na Lékařské fakultě Univerzity Karlovy a Vojenském lékařském výzkumném a doškolovacím ústavu Jana Ev.Purkyně v Hradci Králové ukončeno promocí 1983. Do roku 1997 působil v armádě ve Valašském Meziříčí, pak jako praktický lékař pro dospělé.

  Postgraduální studium
  Atestace z vnitřního lékařství 1989, atestace ze všeobecného lékařství 1992, řada kurzů homeopatie včetně Mastere International de Therapeutique Homeopathique CEDH 1996, řada kurzů akupunktury a elektoakupunktury dle doktora Volla (EAV). Držitel licence České lékařské komory pro výkon v oboru vnitřního lékařství, praktické lékařství pro dospělé, akupunkturu a homeopatii, držitel licence ČLK školitele pro obor všeobecné lékařství.
  Účast na mnoha českých i zahraničních kongresech, především se zaměřením na problematiku hypertenze a poruch metabolizmu tuků.

  Výzkumná činnost
  Během studia unikátní práce Antimikrobiální účinky propolisu, 1996 - Oscilococcinum v léčení chřipky, 2004 - Studie klinických účinků Oxametu, 2008-2009 studie MOET- ischemická choroba dolních končetin.

  Členství v odborných společnostech
  Česká lékařská komora (člen okresního výboru), Česká společnost pro hypertenzi, Česká internistická společnost, Česká akupunkturistická společnost, Česká homeopatická společnost, Sdružení praktických lékařů ČR (okresní zástupce), Společnost všeobecného lékařství České lékařské společnosti JEP.
  V současné době se naše ambulance zaměřuje zejména na vyhledávání, prevenci a léčení onemocnění kardiovaskulárního systému, léčení metabolického syndromu, v oblasti alternativní medicíny pak dále k léčení pomocí homeopatie a akupunktury.

  Jazykové znalosti
  angličtina (FCI), polština, částečně němčina

  SESTRA